Смотре

Поштоване колеге и драги млади ствараоци,

Захваљујемо вам, у име Удружења, на великом броју послатих радова.

Овогодишњи стручни  жири у саставу: Др. Исидора Кораћ – доктор методике ликовне културе, председник жирија, Лола Лукић – ликовни педагог и Милена Стефановић Пеги – ликовни педагог састао се у периоду од 08. до 16.маја  2019. године у просторијама ОШ ,,Скадарлија“, и донео одлуке о овогодишњим признањима.

Каталог са листом признања и листом свих других изложених радова који су били у ужем избору а који завређују нашу и вашу пажњу ускоро ћете моћи да видите.

Отварање изложбе, која ће трајати до следеће године, и свечана додела признања биће одржани у просторијама Основне школе "Скадарлија" у суботу 08. јуна 2019.године са почетком  у 13h, на адреси Скадарска 35.

Дакле, званично вам представљамо листу признања Републичке смотре ученичког ликовног стваралаштва за школску 2018-2019. годину и честитамо свима!

Срдачан поздрав и срећан наставак рада у следећој школској години!

Потпредседник Удружења ликовних педагога Србије

Здравко Милинковић

 

Признање за дугогодишње унапређивање наставе ликовне културе:

Младен Пантелић,Шабац

Михаило Симовић,Шабац

Ивана Маџаревић,Белегиш

 

Заслужни ликовни педагог:

Анета Краљић – Димитријевић, Београд

Признања за успешне колекције:

ОШ “Вера Мишчевић” Белегиш, ликовни педагог: Ивана Маџаревић

ОШ “Растко Немањић-Свети Сава”Нова Пазова, наставник разредне наставе: Наташа Јованови

ОШ “Чаки Лајош”, Бачка Топола, ликовни педагог: Ђурђица Шкорић

 

РАЗРЕДНА НАСТАВА:

1.МЕСТО

Јована Орловић 4/1, ОШ“РАСТКО НЕМАЊИЋ-СВЕТИ САВА“, Нова Пазова, ликовни педагог: Наташа Јовановић

2.МЕСТО

Анђелина Радивојевић 3/6, ОШ“РАСТКО НЕМАЊИЋ-СВЕТИ САВА“, Нова  Пазова,ликовни педагог:Невенка Крунић

3.МЕСТО

Мате Ердељи Патаки 1 раз, ОШ „ЈОВАН ЈОВАНОВИЋ ЗМАЈ“, Суботица, ликовни  педагог:  Емилија Грубанов Мартинек

 

ПРЕДМЕТНА НАСТАВА:

СЛИКЕ

1.МЕСТО

Сара Грујић 8/6, ОШ“РАСТКО НЕМАЊИЋ-СВЕТИ САВА“, Нова  Пазова, ликовни педагог: Милена Стефановић Пеги

2.МЕСТО

Миа Станковић 8\3, ОШ ''ВУК КАРАЏИЋ'',Неготин, ликовни педагог: Силвија Јовановић,

3.МЕСТО

Даница Кочалка 6/2, ОШ ''ДР ЈОВАН ЦВИЈИЋ'', Зрењанин, ликовни педагог:  Милица Нађалин

ЦРТЕЖ

1.МЕСТО

Ема Халимовић 6/3, ОШ „ДРИНКА ПАВЛОВИЋ“, Београд, ликовни педагог: Лола Лукић

2.МЕСТО

Тамара Матковић 6 раз, ОШ“ЧАКИ ЛАЈОШ“, Бачка Топола, ликовни педагог:Ђурђица Шкорић

3.МЕСТО

Андреј Братуша 5. разред, ОШ “СИМЕОН АРАНИЦКИ“,Стара Пазова, ликовни педагог: Златко Хриц

ГРАФИКА

1.МЕСТО

Нина Красић 6/3,ОШ“СВЕТИ САВА“, Велика Плана,ликовни педагог: Живослав Јовановић

2.МЕСТО

Михајло Белегић  8 раз, ОШ ”СТЕФАНИЈА МИХАЈЛОВИЋ”, Брза Паланка,ликовни педагог: Љубиша Благојевић

3.МЕСТО

Срђан Панић, 8/1,ОШ „РАСТКО НЕМАЊИЋ СВ. САВА“, Нова Пазова, ликовни педагог: Гордана Матић

СКУЛПТУРА

1.МЕСТО

Стефан Марић  5/4, ОШ ” НИКОЛА ТЕСЛА „  Нови Бановци, ликовни педагог: Клаудија Косовац Бреслиев

2.МЕСТО

Исидора Савић 7/1, ОШ „СЛОБОДАН САВКОВИЋ“, Стари Бановци, ликовни педагог: Ивана Керкез

3.МЕСТО

Александар Бутрић 5/2, ОШ  „БРАНКО РАДИЧЕВИЋ „Неготин, ликовни педагог: Љубиша Благојевић

АСАМБЛАЖ

1.МЕСТО

Mилана Цицвара 13 год, ОШ „ВЕРА МИШЧЕВИЋ„ Белегиш, ликовни педагог: Ивана Маџаревић

2.МЕСТО

Николина Стојанов, 8/1, ОШ „АЛЕКСА ШАНТИЋ“, Београд- Калуђерица, ликовни педагог: Иванка Ивковић Ускоковић

3.МЕСТО

Јована Војиновић 14 год, ОШ „АКАДЕМИК РАДОМИР ЛУКИЋ„Милошевац,  ликовни педагог: Тања Павловић Павов

 

ГИМНАЗИЈЕ:

СЛИКЕ И ЦРТЕЖИ

1.МЕСТО

Сара Јовановић, 16 година, 2/3, ОСМА БЕОГРАДСКА ГИМНАЗИЈА, Београд, ликовни педагог:   Јелена Ивановић Маџоски

2.МЕСТО

Ивана Чутурић 1/3, МИТРОВАЧКА ГИМНАЗИЈА,  Сремска Митровица, ликовни педагог:   Александра Антић Кутузов

3.МЕСТО

Aнђела Голубовић 1/5, ГИМНАЗИЈА „БОРА СТАНКОВИЋ„ Ниш, ликовни педагог Андреа Василијић

ФОТОГРАФИЈА

1.МЕСТО

Олга Ђуровић, 18 година, ГИМНАЗИЈА ,,ТАКОВСКИ УСТАНАК”, Горњи Милановац, ликовни педагог: Филип Трнавац

2.МЕСТО

Марко Сарамандић 2/3, ГИМНАЗИЈА ВРЊАЧКА БАЊА, Врњачка Бања, ликовни педагог:  Биљана Марковић Крагуљац

3.МЕСТО

Михаило Ђурић 1 раз, ПРВА БЕОГРАДСКА ГИМНАЗИЈА, Београд, ликовни педагог: Марина Чудов

КАЛИГРАФИЈА

1.МЕСТО

Милица Обрадовић 1/6, ГИМНАЗИЈА ВЕЛИКА ПЛАНА, Велика Плана, ликовни педагог: Тања Павловић Панов

2.МЕСТО

Исидора Отовић 3/4, ГИМНАЗИЈА ВРЊАЧКА БАЊА, Врњачка Бања, ликовни педагог:  Биљана Марковић Крагуљац

3.МЕСТО

Миљана Тодоровић 2/3, ГИМНАЗИЈА ВРЊАЧКА БАЊА, Врњачка Бања, ликовни педагог: Биљана Марковић Крагуљац

 

СРЕДЊЕ СТРУЧНЕ ШКОЛЕ:

СЛИКАЊЕ

1.МЕСТО

Тијана Савески л5/1, МЕДИЦИНСКА ШКОЛА,  Београд, ликовни педагог: Љиљана Теодоровић Милинковић

2.МЕСТО

Марковић Невена 1/6, ЗУБОТЕХНИЧКА ШКОЛА, Београд, ликовни педагог: Љиљана Теодоровић Милинковић

3.МЕСТО

Јелена Лекић 1/2, МЕДИЦИНСКА ШКОЛА Грачаница, ликовни педагог:  Андријана Симеон-Тошић

ФОТОГРАФИЈА

1.МЕСТО

Пајић Анђела 4/1, ТРГОВАЧКА ШКОЛА, Београд, ликовни педагог: Милетић Јасмина

2.МЕСТО

Миа Анђелковић, РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР ЗА ТАЛЕНТЕ,  Београд, ликовни педагог: Марина Чудов

3.МЕСТО

Маша Станојевић 3/1, ТРГОВАЧКА ШКОЛА, Београд, ликовни педагог: Милетић Јасмина

 

ДИЗАЈНЕРСКЕ ШКОЛЕ:

1.МЕСТО

Николина Милошевић 3/3, ШКОЛА ЗА ДИЗАЈН ТЕКСТИЛА, Београд, ликовни  педагог: Светлана Тошић

2.МЕСТО

Сандра Петровић 2/3, ШКОЛА ЗА ДИЗАЈН ТЕКСТИЛА, Београд, Ликовни  педагог: Светлана Тошић

3.МЕСТО

Валентина Реџеповић 2 разред, ШКОЛА ЗА ДИЗАЈН ТЕКСТИЛА, Београд, ликовни  педагог: Ирена Јовановић

 

УМЕТНИЧКЕ ШКОЛЕ:

КАЛИГРАФИЈА

1.МЕСТО

Тијана Степановић 3/1, ШКОЛА ПРИМЕЊЕНИХ УМЕТНОСТИ, Шабац, ликовни педагог:  Наташа Јовановић

 2.МЕСТО

 Адријана Гајић 3/1, ШКОЛА ПРИМЕЊЕНИХ УМЕТНОСТИ, Шабац, ликовни педагог: Наташа Јовановић

 3.МЕСТО

Катарина Баришић 3/1, ШКОЛА ПРИМЕЊЕНИХ УМЕТНОСТИ, Шабац,  ликовни педагог:  Наташа Јовановић

 

ГРАФИКА

1.МЕСТО

Милица Васић 3/1, ШКОЛА ПРИМЕЊЕНИХ УМЕТНОСТИ, Шабац, ликовни педагог: Наташа Јовановић

 2.МЕСТО

Исидора Новаковић 16 год, ШКОЛА ПРИМЕЊЕНИХ УМЕТНОСТИ, Шабац, ликовни педагог: Наташа Јовановић

3.МЕСТО

Ања Марковић 16 год, ШКОЛА ПРИМЕЊЕНИХ УМЕТНОСТИ, Шабац, ликовни педагог: Наташа Јовановић

 

ФОТО ГРАФИЈА

1.МЕСТО

Данијела Трифуновић 3/2, ШКОЛА ПРИМЕЊЕНИХ УМЕТНОСТИ, Шабац, ликовни педагог: Младен Пантелић

2.МЕСТО

Кристина Мирић 2/2, ШКОЛА ПРИМЕЊЕНИХ УМЕТНОСТИ, Шабац, ликовни педагог: Младен Пантелић

3.МЕСТО

Ксенија Опанковић 16 год, ШКОЛА ПРИМЕЊЕНИХ УМЕТНОСТИ, Шабац,ликовни педагог: Михаило Симовић

Поштоване колеге ликовни педагози и пријатељи дечјег ликовног стваралаштва,

 

Позивамо вас у име УЛПС-а на свечано отварање изложбе овогодишње Републичог такмичења ученичког ликовног стваралаштва и доделу признања, које са радошћу уручујемо нашим младим ствараоцима и ликовним педагозима сваке године.

 

Отварање изложбе и свечана додела одржаће се у суботу 8. јуна 2019. са почетком у 13 часова, у ОШ “Скадарлија” у Скадарској 26.

 

Срдачан поздрав,

Лола Лукић

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Каталог